Black Monk Games na Pyrkonie

Już niebawem kolejna odsłona Pyrkonu. Black Monk jak co roku nie przegapi okazji, by zaoferować jak najwięcej uczestnikom imprezy odbywającej się w rodzimym dla wydawnictwa mieście!

W tym roku Black Monk wiąże się z planszówkową stroną Festiwalu jeszcze silniej niż dotychczas – wydawnictwo zostało oficjalnym sponsorem Games Roomu na Pyrkonie! Ponadto na tegoroczną listę Pyrkon Poleca trafiło kilka tytułów Black Monka – Rosyjska Ruletka: Mistrzostwa Świata, Munchkin Panic i Munchkin w różnych odsłonach tematycznych – Steampunk i Super!

W tym roku Black Monk da Wam co najmniej kilka naprawdę dobrych powodów do odwiedzenia ich stoiska. Czy nazwiska John Kovalic, Ralph Horsley i Wayne Raynolds coś Wam mówią? Powinny – cała trójka to rysownicy ściśle związani z grami! Pierwszy znany jest przede wszystkim z prac przy serii Munchkin, dzieła dwóch kolejnych zdobią między innymi takie tytuły jak Magic: The Gathering czy Dungeons and Dragons! Pyrkon nie będzie jedynie okazją do zdobycia ich autografów czy rysunków – dzięki Black Monkowi będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu autorskim z Johnem Kovalicem i w prowadzonych przez niego warsztatach!

Ponadto na stoisku będziecie mieli okazję zobaczyć i zagrać w kilka najnowszych tytułów wydawnictwa. Zagrajcie w Munchkina Panica i przekonajcie się, jak działają klimat, humor i podłość tej kultowej karcianki, kiedy wrzucić ją w nowe ramy mechaniczne, dodać planszę i zmusić graczy do kooperacji!

Pyrkon to również impreza, na której od wielu lat gracze walczą o tytuł Mistrza Polski w Munchkina. Także tym razem nie zabraknie turniejów dla zaawansowanych i początkujących. Oprócz tego wydawnictwo zaplanowało jeszcze turnieje w VuDu i Rosyjską Ruletkę!

Black Monka na Pyrkonie znajdziecie wszędzie tam, gdzie dobre gry! W hali wystawców, na liście Pyrkon Poleca i w Games Roomie, którego jest sponsorem.