Wyniki konkursów: na postać do “This War of Mine” i na nazwę plebiscytu

Czas na ogłoszenie wyników dwóch konkursów, które zakończyły się już jakiś czas temu. Na początku przepraszam, że tak długo to trwało. W końcu udało nam się wyłonić zwycięzców. W obu przypadkach wybór był bardzo trudny, bo zgłoszenia przysłało kilkadziesiąt osób.

Postać do This War of Mine the Board Game

Na redakcyjną skrzynkę przyszło wiele ciekawych opisów postaci. Tak wiele, że o pomoc w wyborze poprosiłem autorów gry –Michała Oracza i Jakuba Wiśniewskiego. Kluczem do wyboru zwycięskiej pracy było odniesienie opisów do klimatu This War of Mine, która do tematu wojny podchodzi poważnie. Nasze trzyosobowe jury zdecydowało, że postacią, która najbardziej odpowiada duchowi gry jest:

Zorica
Byłam aktorką, grałam w komediach. Cóż jednak, gdy los widział mnie na scenie tragedii. Teraz, kiedy teatry są zamknięte, jedyne co mi pozostaje to rola błazna. Przynajmniej poprawiając humor towarzyszom, mogę się odwdzięczyć mojej nowej rodzinie i nie być bezużyteczną. Podobno mają organizować wybory Miss, może się wybiorę…

Autorka – Pani Joanna, zostanie nagrodzona egzemplarzem gry wraz ze wszystkimi progami odblokowanymi podczas trwania kampanii. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i bardzo żałujemy, że mogliśmy nagrodzić tylko jedną osobę

Nazwa plebiscytu

I w tym przypadku otrzymaliśmy kilkadziesiąt propozycji. Tym razem zwycięzca został wyłoniony przez głosowanie naszych redaktorów. Postanowiłem jednak, że nazwa, która wygrała nie będzie z kilku względów nazwą plebiscytu który ruszy już niedługo. Najwięcej głosów jury zdobyła propozycja Pani Dominiki Janiszewskiej Nagroda BeTA – czyli Board Time’s Awards. Niemal identyczną propozycję: Board Time’s Award, przysłała Pani Aleksandra Olender dlatego postanowiliśmy podzielić nagrodę na te dwie osoby. Nagrodami są książki Pierwsze przygody Mikołajka”, „Hej, Jędrek! Przepraszam, czy tu borują?”, „Fistaszki zebrane 1975-1976″ ufundowane przez Naszą Księgarnię i gra niespodzianka ufundowana przeze mnie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy kreatywności! Ze zwycięzcami obu konkursów skontaktujemy się mailowo.

Krzysztof Pilch

Krzysztof Pilch