Konkurs nie tylko dla fanów Talismana

talisman - digital editionW związku z premierą gry “Talisman: Digital Edition” w polskiej wersji językowej zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze tej gry, ufundowane przez dystrybutora, firmę cdp.pl Sp. z o.o.

Stara, dobra „Magia i Miecz” wraca w postaci elektronicznej. Do czasu premiery gry w wersji pudełkowej, można ją będzie nabyć jedynie na stronie cdp.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być fanem lub polubić fanpage www.facebook.com/cdppl oraz  www.facebook.com/boardtimes.

Poniżej pytania konkursowe:
1. Jakie dodatki do gry “Talisman: Digital Edition” są dostępne w sklepie cdp.pl?

2. Ilu bohaterów jest dostępnych w grze “Talisman: Digital Edition”?

3. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać egzemplarz gry “Talisman: Digital Edition”? (odpowiedź powinna się składać maksymalnie z 4 zdań)

W odpowiedzi na pytanie trzecie oceniać będziemy kreatywność i oryginalność oraz to, jak przekonujący będziecie :). Odpowiedzi na pytania konkursowe wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres konkurs@boardtime.pl (do do 3.04.2014r.).

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest serwis Board Times (www.boardtime.pl).

2. Fundatorem nagród w konkursie jest firma cdp.pl Sp. z o.o.

3. Konkurs rozpoczyna się 20.03.2014r. i trwa do 3.04.2014r. włącznie.

4. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba, która w okresie jego trwania:

  • będzie miała status fana na stronie profilu CDP.PL, dostępnego w serwisie Facebook: www.facebook.com/cdppl
  • będzie miała status fana na stronie profilu Board Times, dostępnego w serwisie Facebook: www.facebook.com/boardtimes
  • wyśle na adres konkurs@boardtime.pl z odpowiedziami na pytania konkursowe oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

5. Nagrodami w konkursie są:

3 egzemplarze gry “Talisman: Digital Edition” w wersji elektronicznej.
3 zwycięzców otrzyma od firmy cdp.pl Sp. z o.o. kod do zrealizowania na stronie https://cdp.pl/kupon, który doda grę „Talisman: Digital Edition” do wirtualnej półki w cdp.pl.

6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury spośród wszystkich osób, które przesłały prawidłowe zgłoszenia. Jury weźmie pod uwagę poprawność odpowiedzi oraz oryginalność i kreatywność odpowiedzi na pytanie otwarte. Decyzje jury są ostateczne.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 05.04.2014r.

8. Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w serwisie Board Times oraz na stronie profilu Board Times, dostępnego w serwisie Facebook: www.facebook.com/boardtimes.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu konkursu. Zmiany regulaminu ogłaszane będą na stronie internetowej konkursu.

Krzysztof Pilch