Gry planszowe w pigułce #106

descent_okl_test01.jpg

– Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games możecie zapoznać się z testową wersją programu Descent Quest Vault pozwalającego na tworzenie własnych misji i podziemi do gry Descent: Journeys in the Dark.

– Wydawnictwo Portal ogłosiło, że 16. lutego w Gliwicach odbędzie się jednodniowa impreza o nazwie Portalkon. Będzie to konwent dla miłośników gier planszowych wydawnictwa Portal.

– Ponadto wspomniane wyżej wydawnictwo opublikowało na swojej stronie informację o pojawieniu się nowych armii do gry Neuroshima Hex na Androida. Co więcej może je kupić w Sklepie Play po promocyjnej cenie 2,99 zł.

– Jak informuje wydawnictwo Galakta – ruszyła przedsprzedaż Zestawu Bitewnego Bitwa o Stary Świat do gry Wahammer: Inwazja. Premiera wspomnianego zestawu będzie miała miejsce 17. stycznia.

– Wydawnictwo Gry Leonardo szykuje dodruk gry Magnum Sal. Z tej okazji zwróciło się do graczy z pytaniem o wszelkie uwagi dotyczące starej wersji i o oczekiwanie wobec wydania, które niebawem ma się pojawić. Jeżeli macie jakieś sugestie możecie je zgłosić w tym miejscu.

– Na łamach Świata Gier Planszowych ukazała się recenzja gry Stalag 17 napisana przez Piotra Siłkę.

– Na stronie GamesFanatic możecie przeczytać kolejny odcinek Przepowiedni na rok 2013. Tym razem w roli wróżbity wystąpił Ignacy Trzewiczek z wydawnictwa Portal.