Kraków zaprasza na weekend z grami planszowymi

Serdecznie zapraszamy na Krakowskie Spotkanie z Grami Planszowymi Nowa Gralicja. Impreza ta odbędzie się w Zespole Szkół Salezjańskich (os. Piastów 34) w dniach 17-18 listopada 2012 (weekend). Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Salezjańskich oraz Robert Jaskuła. Nowa Gralicja będzie miała formę dużej wypożyczalni gier planszowych, gdzie każdy może przyjść, za darmo wypożyczyć grę i zagrać w nią. Ma to być weekend spędzony z grami planszowymi, propagujący tę może już nieco zapomnianą formę rozrywki.

Nowa Gralicja ma być imprezą promującą gry planszowe wśród młodych ludzi oraz ich rodzin. Konwent ma charakter otwarty, mile widziani będą wszyscy chętni – gracze z każdego przedziału wiekowego. Najmłodsi uczestnicy mogą bawić się z rodzicami lub uczestniczyć w zabawach przeznaczonych specjalnie dla nich pod okiem kadry Nowej Gralicji. W tym czasie ich rodzice mogą sami zagrać w wybraną przez siebie grę.

Nie jest to pierwsza edycja Gralicji. W poprzednich latach odbyły się już cztery spotkania, które cieszyły się szerokim zainteresowaniem – np. ostatnie zgromadziło ponad 750 uczestników. Dzięki zdobytym doświadczeniom Gralicja cały czas się udoskonala. Na najbliższej edycji dostępnych będzie około 300 tytułów – znajdzie się coś zarówno dla graczy początkujących, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Nowicjusze nie muszą się martwić, w czasie imprezy wolontariusze będą objaśniać zasady wielu gier.

TERMIN: 17-18 listopada 2012

MIEJSCE: Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie, os. Piastów 34

GODZINY OTWARCIA: sobota godz. 11.00-19.00 / niedziela godz. 10.00-17.00 WSTĘP WOLNY!

 

Więcej informacji: www.nowagralicja.pl

Kontakt: info@nowagralicja.pl