Wysyp nowości od Galakty.

W najbliższych trzech tygodniach oferta gier firmy Galakta wzbogaci się o wiele nowych tytułów. Część z nich równocześnie ze światową premierą, albo po raz pierwszy w polskiej edycji.

 

 

 

 

 

Od przyszłej środy 22.02.2012 dostępny będzie Imperialny Tron, czyli Zestaw Bitewny do Gry karcianej Warhammer: Inwazja. Jest to ostatni Zestaw Bitewny w Cyklu Stolicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dzień później, czyli 23.02.2012 swoją premierę będą miały najnowsze dodatki do przygodowej gry fantasy – Runebound. Będą nimi Tancerka Ostrzy oraz Mistrz Runów. Każdy z dodatków zawierać będzie po trzy talie postaci dzięki którym gracze mogą w indywidualny sposób rozwijać swoje postacie. Równocześnie z dodatkami karcianymi do sprzedaży powróci także podstawowa gra Runebound.

Tego samego dnia swoją premierę będą mieli Strażnicy Północy – dodatek do Bitew Westeros zawierający nowe jednostki oraz dowódców do armii Starków.W pudełku Strażników Północy znajduje się broszura zasad i planów bitew, 32 plastikowe figurki
z podstawkami, 10 drzewców pod sztandary, 32 karty, 8 elementów-nakładek planszy i 18 żetonów.

Na początku kolejnego tygodnia, dokładnie 27.02.2012 – nasz kraj nawiedzą Bogowie Chaosu. Wszystko za sprawą gry Chaos w Starym Świecie, w której gracze kierują niszczycielskimi potęgami znanymi z uniwersum Warhammera. Równolegle z premierą gry podstawowej do sprzedaży trafi także rozszerzenie Rogaty Szczur, które wprowadza do gry nową niszczycielską potęgę oraz zapewnia możliwość rozgrywki pięcioosobowej.

W pierwszym tygodniu marca miłośnicy horroru i przerażenia będą mogli wyruszyć na poszukiwania Znaku Starszych Bogów. Badacze na poszukiwania będą mogli wyruszyć już 5.03.2012.