Skrót newsów #1

Niniejszym powołuję do życia nowy cykl, którego zadaniem jest przekazać Wam zbiór mniej istotnych wiadomości ze świata gier planszowych w jednej, konkretniejszej pigułce, którą łykamy na miejscu.


Natura odwiecznego konfliktu w obrazkach
“Sentinels of the Multiverse”, czyli karcianka kooperacyjna w której gracze przyjmują na swoje barki rolę superbohatera, znalazła się w obiektywie kamery recenzenta Dice Tower, Ryan’a Metzler’a. 

 

Vlaad, jak ty to robisz!?
Ponadto gra autorstwa Vlaada Chvatil’a, “Mage Knight”, doczeka się drugiego nakładu. Poprzedni rozszedł się w ciągu 20 dni, co jest wynikiem absolutnie fenomenalnym, choć z drugiej strony nie wiemy nic o ilości. Nie mogła być ona jednak duża, z racji bardzo wysoko postawionego progu wejścia do gry. Nowe egzemplarz powinny być dostępne już 18 kwietnia.
Nie czujecie się dojeni?
“Imperialny Tron” to najnowszy, planowany na 22 lutego, zestaw bitewny do gry “Warhammer: Inwazja LCG”. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie Fantasy Flight Games w języku angielskimbądź na oficjalnym, polskim forum.
Jakaś mniej znana, antyczna osobistość?
Wydawca 7 cudów świata, firma Repos, ogłosił konkurs na projekt z projektowanego dopiero dodatku. Gracze mają za zadanie wymyślić funkcję działania karty przedstawiającej jednego z liderów, Semiramisa. Ponadto warunkiem udziału jest polubienie wydawcy na jego facebookowym profilu.