Zapowiedzi Lucky Duck Games na drugą połowę 2022 roku!

Lucky Duck Games ujawniło zapowiedzi na drugą połowę 2022 roku. Będzie się działo! Przygotowujcie portfele!

Oto co Lucky Duck Games mówi o zapowiadanych grach:

 

Doniczki to polskie wydanie gry Verdant, kolejnej po Calico i Kaskadii gry Flatout games w naszym portfolio. W tej przestrzennej łamigłówce gracze próbują stworzyć jak najbardziej przytulną przestrzeń, zbierając i aranżując rośliny doniczkowe i inne przedmioty w swoim domu. Należy ustawiać rośliny tak, aby miały zapewnione najbardziej odpowiednie warunki, a różnego rodzaju akcje pielęgnacyjne pozwolą im pięknie się rozwijać. Za szatę graficzną gry ponownie odpowiada Beth Sobel.

 

 

Dyskografia to gra imprezowa, w której do ośmiu graczy słucha muzyki i wybiera, która z dostępnych ilustracji byłaby najlepszą okładką albumu. Jeśli dobrze dostroją umysły i wskażą tę samą ilustrację – zdobywają punkty. Gra zawiera ponad sto fantastycznie ilustrowanych kart, a także towarzyszy jej aplikacja. Można też korzystać z własnych ulubionych utworów . Czy gracze zdołają dostroić się jako zespół i wybrać okładki, które najlepiej pasują do twojej składanki?

 

 

 

Destinies Myth & Folklore – drugi dodatek do Destinies. Wcześniej zapowiedzieliśmy polskie wydanie dodatku Sea of Sands, dzisiaj potwierdzamy, że Myth and Folklore także ukaże się jeszcze przed końcem roku. Dodatek ten zawiera trzy nowe scenariusze, których istotnymi elementami są prawdziwie magiczne postaci. Odkrywaj mapy, poznawaj historię i zostań pierwszym, kto wypełni swoje przeznaczenie. 

 

 

 

Wyspa kotów: Explore and Draw to niezależna gra w linii gier Wyspa kotów. Gracze znów wcielą się w obrońców kotów ze Squall’s End, próbujących zmieścić jak najwięcej zwierzaków na swoich łodziach. Zamiast mechaniki draftu, gracze wybierają wśród ogólnodostępnych kart, po czym rysują na swoich łodziach odpowiednie kształty. Nowa mechanika to ciekawa odmiana dla fanów gry albo interesująca nowość dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę na Wyspie Kotów.

 

 

 

Radlands to pojedynkowa gra karciana, która zaprojektował Daniel Piechnick, znany między innymi z pracy przy Magic: the gathering. Jesteś przywódcą klanu żyjącego w bezwzględnym, post apokaliptycznym świecie. Musisz obronić swoje obozy przed rywalem albo przegrasz. Najcenniejszym zasobem Radlands jest woda -wykorzystuj ją aby wystawiać karty obrońców i wydarzeń, a także aktywować ich umiejętności. Wydarzenia potrafią zmienić przebieg całej rozgrywki, ale przy ograniczonych zasobach nie jest łatwo dobrze je zaplanować.

 

 

Skymines to najcięższa z gier euro, które do tej pory wydaliśmy. Gracze wcielają się w inwestorów ogromnych kosmicznych korporacji. Wydobywanie surowców z księżyca i planetoid, inwestycja w naukę i zakładanie nowych placówek, to drogi do zdobycia

 

 

Final Girl to seria gier solo opierająca się na znanym motywie z filmowych horrorów. Gracz wybiera swoją postać, a następnie w miarę dostępnego czasu wykonuje akcje, które pozwolą mu uratować niewinne ofiary i przygotować się na starcie z seryjnym mordercą. Wciel się w dziewczynę z filmu, pokonaj zabójcę i zostań tą, która dożyje świtu. Kampania gry Final Girl zostanie przeprowadzona wczesną jesienią 2022 roku. Samą premierę gra będzie miała w 2023.

Ewa Struzik