Geek me up – koszulki dla graczy – startujemy!

Cześć wszystkim,

mamy w końcu oficjalne potwierdzenie: ze zbiórką na Wspieram.to ruszamy w sobotę, 30 września, o godz. 10:00. Na początku mamy trzy wzory oraz nasze logo jako czwarty. W trakcie kampanii mamy nadzieję odblokować kolejne, ponieważ mamy już kilka fajnych pomysłów.

Link do kampanii: https://wspieram.to/geekmeup

W sklepie, który planujemy otworzyć na początku listopada, koszulki kosztować będą 59 zł, dlatego zbiórka jest świetną okazją, żeby dostać je nawet ponad 20% taniej: koszt jednej sztuki wyniesie 50 zł, ale w pakietach najtańsza opcja to 42,50 zł. Ponadto tylko na Wspieram.to znajdziecie kolory, których później nie będzie w normalnej sprzedaży.

Warto również zaznaczyć, że jedną z nagród jest możliwość wymyślenia całkowicie własnego wzoru, który potem The Mico stworzy, a my wyślemy Wam 10 t-shirtów z tym wzorem – oczywiście w dowolnych kolorach i rozmiarach.

Zbiórka potrwa miesiąc, a w jej trakcie mamy nadzieję zebrać 10.000 zł, dzięki którym nie tylko będziemy mogli wydrukować pierwszą partię koszulek, ale też otworzymy sklep, w którym co miesiąc pojawiać będą się nowości. Każdy kolejny próg pozwoli nam również odblokować nowe wzory oraz inne “gadżety”: na początek bawełniane torby na planszówki, ale w planach mamy również kubki (tylko uważajce z nimi przy grach) i plakaty, dzięki którym każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego, planszówkowego klimatu.

Chcemy zaproponować też cel społecznościowy: jeżeli nasz profil na Facebooku polubi łącznie 500 osób, razem z Wami stworzymy kolejny wzór, który The Mico zamieni w rzeczywistość.

Liczymy na Wasze wsparcie, bo tylko razem jesteśmy w stanie stworzyć kolekcję, jakiej jeszcze nie było! Projekt ten powstał z miłości do gier planszowych i mamy nadzieję, że dostrzeżecie to w naszych wzorach.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, gdzie oprócz najważniejszych informacji już wkrótce pojawią się różne konkursy i promocje: https://www.facebook.com/geekmeupeu/

Jeżeli macie jakieś pomysły na nowe wzory, sugestie lub pytania, piszcie na Facebooku lub mailowo na adres: bartek@geekmeup.eu