Odlotowy Wyścig na finiszu a Najeźdźcy płyną!

Jeśli śledzicie wspieram.to, to wiecie, że Games Publishing Factory wydaje kolejne dwa tytuły na drodze finansowania społecznościowego. Odlotowy Wyścig, dziś o północy dotrze do mety, więc macie jeszcze kilkanaście godzin, by do niego dołączyć a naprawdę warto. Póki co projekt zebrał 73 722 zł (395 %) a wsparło go 386 osób. Dzięki temu zostały odblokowane wszystkie zakładane cele i wydanie gry w wersji crowdfundingowej będzie dużo bogatsze niż w przypadku wersji standardowej.
Już nie tylko sześciu ale maksymalnie 8 graczy będzie mogło zagrać w Odlotowy Wyścig dzięki dodatkowym komponentom. Poza tym wspierający znajdą w pudełku dodatkowy tor, postacie i karty przyspieszenia. Wszystko to jeszcze bardziej zwiększy regrywalność tego ciekawego tytułu. Zresztą sami zobaczcie:

Jeśli chcecie zdobyć wyjątkowy egzemplarz tej gry – wspierajcie!

Najeźdźcy z Północy na pewno dopłyną

Druga gra to Najeźdźcy z Północy tytuł z ciekawie zaimplementowaną mechaniką worker palcement. Proste zasady, spore pole do popisu dla szarych komórek i Wikingowie. Już dzisiaj wiadomo, że gra na pewno zostanie wydana bo osiągnęła 157 % finansowania. Czy osiągnie wszystkie cele? To już zależy od wspierających. Póki co zagwarantowali oni wydanie w poprawionej jakości druku i drewniane znaczniki punktów. Kolejne cele przed nami:

My jako Board Times polecamy, szczególnie po lekturze instrukcji.
Wesprzeć akcję możecie tutaj.