Plany Portalu – informacja prasowa

ulotka_produkcyjna_maj-1

ulotka_produkcyjna_maj-2Informacje o poszczególnych tytułach:

NIET!

NIET! To innowacyjne podejście do karcianej klasyki. Co rundę zmieniają się osoby z twojej drużyny, kolor Atu, kolor Super Atu, jak i liczba punktów za zebrane Lewy!
Zagrywaj swoje najlepsze karty, próbuj odkryć zamiary przeciwników, uformuj ze swoją drużyną najlepszy sojusz i wygrywaj nawet najzimniejsze wojny! Przystępność zasad i różnorodność ruchów możliwych do zagrania w NIET! zachwyci każdego fana klasycznych gier karcianych, jak i urzeknie graczy szukających nowych wrażeń.

Rączki Złączki

Rączki Złączki to gra, w której liczy się szybkość, wyobraźnia przestrzenna oraz zręczność. Wraz z osobami ze swojej drużyny będziecie starać się zbudować słynne cuda świata takie jak Koloseum, Łuk Triumfalny, Wieżę Eiffla czy też słynne polskie budynki!

Heroes of Normandie

Heroes of Normandie to gra wojenna z naciskiem na silną fabułę i przygodowy charakter scenariuszy. Aby oddać filmową atmosferę autorzy znacząco podkręcili tempo standardowych gier wojennych, zawarli w tej grze wszystko, czego potrzeba, aby nawet najzwyklejszy ruch jednostki uczynić rajdem pełnym ekscytujących eksplozji! Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role dowódców sił niemieckich oraz amerykańskich. Dzięki unikatowemu, niesamowicie prostemu systemowi tworzenia rozpisek armii oraz wprowadzeniu zasady „Fog of war” Heroes of Normandie jest niezwykle wciągającą grą typu skirmish! W pudełku znajdziemy 10 różnych scenariuszy, dzięki którym weźmiemy udział w typowo filmowych bataliach wojennych!

Heroes of Normandie – dodatki!

Dwa duże dodatki do Heroes of Normandie. Pierwszym jest zestaw U.S. Army Box, w którym znajdziecie 3 nowe jednostki (Recon Platoon, Sherman Platoon i Weapon Platoon), Dowódzców (Artillery, Smoke, Directives i wiele więcej…), 3 nowych Bohaterów, 15 drewnianych bloczków rozkazu, 2 kości dla Czwartej Dywizji Piechoty.
Drugim zestawem jest German Army Box, w którym znajdziecie 3 nowe jednostki (Panzergrenadiere, Sturmpioniere, Panzergruppe), Dowódzców (Artillery, Airstrike, Smoke, Directives i wiele więcej…), 2 nowych Bohaterów 5 drewnianych bloczków rozkazu, 2 kości dla Panzer-Lehr-Division.

Osadnicy: Narodziny Imperium – Trzej Przyjaciele z Boiska!

Drugi pakiet imperialny do słynnej na całym świecie gry karcianej Osadnicy: Narodziny Imperium. Ten Pakiet Imperialny wprowadza do gry mechanikę zestawów. Dzięki niej budując w swoim Imperium zestaw trzech kart w jednym kolorze, będziesz mógł osiągnąć dodatkowe korzyści i uzyskasz nowe sposoby na zdobywanie punktów zwycięstwa.
W pudełku znajdziecie 67 kart, w tym: 13 kart zwykłych, 10 kart rzymskich, 10 kart egipskich, 10 kart barbarzyńców, 10 kart japońskich,10 kart atlantydzkich i 4 karty do gry jednoosobowej.

51. Stan: Master Set

51. Stan to gra karciana osadzona w uniwersum Neuroshimy, bestsellerowej gry fabularnej wydawnictwa Portal. Gracze wcielają się w role przywódców jednej z czterech frakcji. Premiera została zaplanowana na 25 maja tego roku. Jest to premiera światowa więc zarówno wersja polskojęzyczna jak i anglojęzyczna będzie dostępna w tym samym dniu. Wciąż trwa przedsprzedaż 51. Stan: Master Set. Zapraszamy do zapoznania się z produktem pod tym adresem.

Bongo

Jeszcze w maju za sprawą wydawnictwa Portal Games pojawi się gra autorstwa Bruno Faiduttiego. Bongo jest idealną grą familijną dla całej rodziny, podobną do znanych gier na rynku takich jak Duszki, Set czy też Voodo. Podczas rozgrywki gracze starają się sfotografować odpowiednie zwierzęta. Wszystko opiera się o rzut kośćmi i poprawnych wydedukowaniu, które zwierzę powinniśmy uwiecznić na naszym zdjęciu. Polska wersja gry Bongo otrzyma od wydawnictwa Portal Games odświeżoną ilustrację na okładce.

 

Wydawnictwo Portal / Marek Spychalski