Zaklinacze magicznych przedmiotów na wspieram.to!

Clipboard01

Na portalu wspieram.to rusza dziś zbiórka na bardzo magiczny projekt!

Zaklinacze to lekka karciana gra strategiczna dla 2-4 osób, w której gracze zbierają karty przedmiotów i zaklęć, żeby tworzyć potężne artefakty (Kilof Strachu, Hełm Ognia itp). Za ich pomocą z kolei pokonują nadchodzące potwory i zdobywają chwałę!

Zaklinacze to gra szybka (15 minut na gracza) i przystępna (tłumaczenie zasad trwa nie dłużej niż 5 minut). W pudełku znajdziecie 165 kart (przedmioty, zaklęcia, potwory i wioski), należące do 6 różnych talii. Różnorodność rozgrywek zapewnia fakt, że talie są od siebie diametralnie różne (każda ciągnie grę w inną stronę), a kolejne partie rozgrywać można różnymi zestawami talii. W dodatku każda z wiosek zmienia nieco podstawowe zasady gry. Grę cechują także profesjonalnie wykonane ilustracje oraz nienarzucające się poczucie humoru.

Gobliny3-1 Gobliny6 Gobliny7

Zbiórka trwać będzie aż do 24 maja, a jej celem jest zebranie 19 000 zł na wydanie gry. Przez pierwsze trzy dni zbiórki egzemplarz gry kosztować będzie 69 zł, a przed kolejne 79 zł. Później sugerowana cena detaliczna gry to 99 zł.

Jeżeli chcecie wypróbować grę przed zamówieniem swojej kopii, wystarczy, że zapiszecie się na newsletter na stronie www.zaklinacze.pl, a otrzymacie dwie talie i instrukcję do wydrukowania – zestaw prawie gotowy do zagrania partii na dwie osoby.

To jak? Zaklniecie razem z twórcami gry?

Zlodzieje3 Zlodzieje4-1 Zlodzieje7
Wydawnictwo Gindie
Latest posts by Wydawnictwo Gindie (see all)