Ambasadorzy na Wspieram.to

okladka
Portal Games w 2014r wydał grę planszową Pośród Gwiazd opowiadającą o budowaniu własnej stacji kosmicznej zawieszonej w przestrzeni kosmicznej. Pośród Gwiazd to gra karciana, w której gracze konstruują stacje kosmiczne. Ich zadaniem jest stworzyć stację z elementów, które przyniosą najwięcej punktów zwycięstwa. By to osiągnąć, muszą panować nad krążącą między nimi pulą kart i zdobywać z niej najlepsze sektory dla swojej konstrukcji. Pośród Gwiazd łączy w sobie prostotę zasad, frajdę budowania własnej stacji kosmicznej i emocje płynące z konkurowania z innymi graczami. To wymarzona pozycja dla miłośników kosmosu i towarzyskich rozgrywek!

Na fali popularności jaką cieszą się platformy crowdfundingowe Portal Games postanowił spróbować swoich sił i na tej płaszczyźnie startując z projektem pierwszego dodatku do Pośród Gwiazd, Pośród Gwiazd: Ambasadorzy.

okladka cala ambas

Po wyniszczającej wojnie, nastąpił czas pokoju. Główne rasy galaktyki stworzyły Przymierze, aby stawić czoło wspólnym zagrożeniom. Pierwszą decyzją przymierza było stworzenie ogromnej stacji kosmicznej wzdłuż całej galaktyki. Dzięki czemu miał się umocnić handel między rasami przymierza i dyplomacja. Stacja miała również pomóc w utrzymaniu nowo powstałego paktu o pokoju 8 lat później wspomnienia o czystce, które doprowadziły do zakończenia wojny są jeszcze świeże. W powietrzu ciągle czuć obawy i nieufność wśród członków Przymierza. Budowa stacji okazała się trudniejsza niż się wydawało. Cel Przymierza może zostać niespełniony, co wymaga natychmiastowej reakcji! Sojusz postanawia wziąć sprawę w swoje ręce. Wybiera najznakomitszych przedstawicieli Przymierza aby pomogli przy budowie stacji! Ambasadorzy każdej rasy są wysyłani w zakątki galaktyki, aby pomóc zrealizować cel!

Buduj specjalne ambasady i zapraszaj Ambasadorów do swojej stacji. Korzystaj z ich wiedzy aby Twoja stacja rozwijała się z niewyobrażalną szybkością. Podążaj za ich radami by stworzyć najbardziej imponującą stacje w galaktyce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego projektu.