Konkurs we współpracy z planszomanią.

Witajcie!

We współpracy ze sklepem internetowym Planszomania, postanowiliśmy zainicjować wspólnie siły w tworzeniu nowego cyklu na Board Times, w której  zaangażowana będzie jej społeczność. Wszystko jeszcze wyjaśnimy, a tymczasem zapraszam do rozwinięcia w celu wzięcia udziału w zabawie, w której wygrać można grę “Pokolenia“.

– Warunkiem wzięcia udziału jest polubienie profilu Board Times i wysłanie na konkurs@boardtime.pl następującej odpowiedzi: dlaczego właśnie TĄ [wybierz dowolną] grę przedstawiłbyś swoim niegrającym znajomym, aby przekonać ich do tej formy rozrywki? Nagrodzona zostanie najciekawsza, zdaniem redakcji, odpowiedź.

– Konkurs trwa do 14 listopada [zgłoszenia można wysyłać do północy]. W m@ilu proszę zawrzeć swoje dane teleadresowe na wypadek wygranej. W przypadku braku takowych, podejmiemy próbę kontaktu. Brak odpowiedzi może skutkować tym, iż nagroda przepadnie na rzecz kolejnej osoby.

– Wszystkie nadesłane odpowiedzi zostaną opublikowane w jednym z przyszłych wpisów. Wysyłając m@ila zgadzamy się na ich publikację.

– Dane zwycięzcy trafią do sklepu planszomania, który jest zarazem fundatorem nagrody.