Gry planszowe w pigułce #74

– Wydawnictwo Fantasy Flight Games opublikowało na swojej stronie zasady do gry Olympus, której tematem jest rywalizacja pomiędzy greckimi polis. Zasady do gry można pobrać klikając tutaj.

– Wydawnictwo Portal chwali się, że gra Robinson Crusoe zostanie wydana we Francji (przed wydawnictwo Filosofia Games) oraz w Niemczech(Pegasus Spiele), przypomina też, że przed paroma tygodniami został podpisany kontrakt z firmą Z-Man Games na angielskie wydanie gry. Wszystkie trzy wydania trafią do sprzedaży w 2013 roku.

Natomiast fani w Polsce mogą się cieszyć tym, że gra jest już w magazynach Rebel, a egzemplarze zamówione w przedsprzedaży zostały rozesłane do klientów.

– Na stronie GamesFanatic.pl pojawił się kolejny odcinek essenowych wspomnień opisywanych przez przedstawicieli różnych firm. Dziś swoimi wrażeniami podzieliła się Magdalena Jedlińska z wydawnictwa Rebel.pl. Aby poczytać kliknijcie tutaj.

Na forum gry karcianej Veto! pojawiła się informacja o ostatnim w tym sezonie turnieju mistrzowskim przed Indywidualnymi Mistrzostwami Polski. Impreza odbędzie się pod szyldem Krakowski Dzień Niepodległości. Więcej informacji oraz listę zgłoszonych możecie zobaczyć tutaj.