Informacja prasowa #2

Wyciągnijcie Karty na stół, aby podroczyć się ze znajomymi w przyjaznej atmosferze! Ta imprezowa gra towarzyska z przymrużeniem oka pozwoli Wam lepiej się poznać lub dowiedzieć się co naprawdę o sobie myślicie. Sprawdź czy jesteś dobrym psychologiem i czy potrafisz trafnie określić charakter pozostałych graczy. Ostrzeżenie: gra „Karty na stół” może powodować niekontrolowane wybuchy śmiechu!
Autorzy: Christian Lemay, Marie-Pierre Gagné
Liczba graczy: 3-7
Wiek: 14+
Czas gry: 20 min.
 
3, 2, 1… START!
Autor: Adam Kałuża
Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 20 min
Data wydania: początek września
Każdy gracz posiada 4 pionki samochodów, które ścigają się na czterech torach wyścigu. Tory składają się z płytek o różnych wartościach. Kolejne pola trasy gracze pokonują poprzez odpowiednie wykładanie kart ruchu. Na koniec gry gracze zdobywają tyle punktów ile pól udało się pokonać ich samochodom. Gra posiada dwa warianty rozgrywki.
HOBBIT – gra karciana
Autor: Martin Wallace
Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: 10+
Czas gry: 30 min
Data wydania: połowa października
Gandalf, Thorin i Bilbo Baggins stają do walki z siłami zła. Będą się starali pokonać smoka Smauga i orka Bolga. Gracze wcielając się w wybranych bohaterów stają po stronie dobra lub zła. Wykorzystują umiejętności swoich postaci, współpracują ze swoimi sojusznikami i zadają obrażenia wrogom.