Dla nielubiących czytać: 
– głosujesz w minimum jednej kategorii
– jeśli uzasadnisz swój głos (max 200 znaków) – masz szansę na wygranie jednej z kilkudziesięciu nagród.
– warto zaznaczyć okienko zapisu do newslettera

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury tekstu pod formularzem!

Głosowanie zakończone

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscycie Planszowe Gram Prix, w którym to Wy – nasi czytelnicy i gracze decydujecie, kto otrzyma nagrodę w jednej z dziewięciu kategorii. W każdej z nich możecie oddać jeden głos. Sami decydujecie, którą z gier wydanych w ubiegłym roku, zakwalifikujecie do danej kategorii. Pragniemy, by ta nagroda służyła przede wszystkim propagowaniu współczesnych gier planszowych, stanowiła motywację dla wydawców i autorów, i pomagała w wyborze tytułów nowym graczom.

 

Poniżej znajdziecie formularz – nie musicie oddawać głosu we wszystkich kategoriach. Oprócz gier, zachęcamy, byście również zagłosowali na wydawnictwo, które według Was zasługuje na wyróżnienie. Każdy z was kupuje gry w jakichś sklepach – i je również możecie docenić. W tym roku w plebiscycie biorą udział sklepy internetowe, być może w następnym, utworzymy kategorię “sklepy stacjonarne”. Wszystko zależy od Was.

Aby uczynić Planszowe Gram Prix bardziej atrakcyjnym dla Was, poprosiliśmy wydawnictwa o ufundowanie nagród (my też dorzucamy do puli coś od siebie). Jeśli chcecie, którąś z nich zdobyć, oprócz oddania głosu, napiszcie uzasadnienie swojego wyboru w przynajmniej jednej z kategorii. Nagrodzimy autorów tych uzasadnień, które uznamy za najciekawsze, najśmieszniejsze oraz najtrafniejsze.

Możecie wygrać jedną z 52 gier!

Lista Nagród i Sponsorów (KLIK)

Postanowiliśmy też przyznać nagrody wydawnictwom, których gry wygrają w poszczególnych kategoriach oraz sklepowi, na który oddacie najwięcej głosów. Nagrodą dla wydawnictw będzie “tydzień z grami danego wydawnictwa” – przez 7 dni będziemy publikować materiały dedykowane grom zwycięzcy. Nagrodą dla sklepów będzie możliwość zorganizowania akcji promocyjnej, która otrzyma od nas wsparcie medialne. 

Patronat medialny nad Plebiscytem objęli:

 

Regulamin plebiscytu

Lista gier biorących udział w plebiscycie

Nagrodzone gry