This War of Mine. Wideounboxing na Wojennik TV

Na ten tytuł czekało bardzo wielu z nas. Angielska wersja gry jest już na rynku od jakiegoś czasu, ale wielu polskich graczy, wsparło na Kickstarterze naszą rodzimą wersję językową. Kiedy wiele wskazywało na to, że na wysyłkę przyjdzie nam jeszcze poczekać, nagle okazało się, że grę dostaniemy jeszcze przez Świętami.

This War of Mine to najnowszy tytuł autorstwa Michała Oracza (Neuroshima Hex!, Cry Havoc) oraz Jakuba Wiśniewskiego, w którym wcielimy się w rolę mieszkańca, oblężonego w trakcie wojny miasta. Naszym celem będzie ni mniej ni więcej… przetrwać.

Czy było warto czekać na ten tytuł? I jak prezentują się jego komponenty? Żeby odpowiedzieć na te pytania zapraszamy do obejrzenia wideounboxingu:

Michel Leviathan Sorbet

 

Game Details
NameThis War of Mine: The Board Game (2017)
ComplexityMedium [3.23]
BGG Rank [User Rating]147 [7.85]
Player Count (recommended)1-6 (1-3)
Designer(s)Michał Oracz and Jakub Wiśniewski
Artists(s)Paweł Niziołek, Michał Oracz and Piotr Gacek
Publisher(s)Awaken Realms, Albi, Ares Games, Asmodee, CrowD Games, Edge Entertainment, Galakta, Galápagos Jogos, Pendragon Game Studio and Summon Games
Mechanism(s)Action Points, Cooperative Game, Dice Rolling, Grid Movement, Push Your Luck, Role Playing, Simulation, Solo / Solitaire Game, Storytelling, Variable Player Powers and Worker Placement
Michel Sorbet
Twitter