This War of Mine. Wideounboxing na Wojennik TV

Na ten tytuł czekało bardzo wielu z nas. Angielska wersja gry jest już na rynku od jakiegoś czasu, ale wielu polskich graczy, wsparło na Kickstarterze naszą rodzimą wersję językową. Kiedy wiele wskazywało na to, że na wysyłkę przyjdzie nam jeszcze poczekać, nagle okazało się, że grę dostaniemy jeszcze przez Świętami.

This War of Mine to najnowszy tytuł autorstwa Michała Oracza (Neuroshima Hex!, Cry Havoc) oraz Jakuba Wiśniewskiego, w którym wcielimy się w rolę mieszkańca, oblężonego w trakcie wojny miasta. Naszym celem będzie ni mniej ni więcej… przetrwać.

Czy było warto czekać na ten tytuł? I jak prezentują się jego komponenty? Żeby odpowiedzieć na te pytania zapraszamy do obejrzenia wideounboxingu:

Michel Leviathan Sorbet

 

Game Details
NameThis War of Mine: The Board Game (2017)
ZłożonośćMedium [3.30]
BGG Ranking165 [7.79]
Player Count (Recommended)1-6 (1-3)
Projektant/ProjektanciMichał Oracz and Jakub Wiśniewski
GrafikaPiotr Gacek, Maszrum, Paweł Niziołek and Michał Oracz
WydawcaAwaken Realms, 11 bit studios, Albi, Ares Games, Asmodee, CrowD Games, Edge Entertainment, Galakta, Galápagos Jogos, HeidelBÄR Games, Pendragon Game Studio and Summon Games
MechanizmyAction Points, Cooperative Game, Dice Rolling, Events, Grid Movement, Narrative Choice / Paragraph, Push Your Luck, Role Playing, Scenario / Mission / Campaign Game, Simulation, Solo / Solitaire Game, Storytelling, Variable Player Powers and Worker Placement
Michel Sorbet
Twitter