Bright Future – Zapowiedź od Ogry Games

BF pudełko bez tłaNo i stało się: szalony Generał nacisnął czerwony przycisk, wystrzelił pociski i rozpętał wojnę nuklearną, niszcząc przy tym doszczętnie powierzchnię Ziemi. Aby przetrwać, ludzkość została zmuszona do ukrycia się głęboko pod ziemią, w tunelach i starych schronach z czasów Zimnej Wojny.

Ale nie wszystkim udało się uniknąć napromieniowania. Niewyobrażalne siły uwolnione przez atomowy wybuch zdołały wpłynąć na niektórych ocalałych i zmutować ich ciała i umysły, tworząc tym samym coś nowego, coś dziwnego…

Wydawnictwo Ogry Games powraca! Po wydaniu gry planszowej osadzonej w uniwersum Metro 2033, Ogry pozostały w klimacie post-apo, ale tym razem kierują swoją propozycję do miłośników rozbudowanych gier karciano-planszowych. Już 1 lipca na platformie wspieram.to rozpoczyna się kampania crowdfundingowa polskiej edycji Bright Future, gry autorstwa bułgarskiej firmy Vermin Games.

W Bright Future możesz wybrać jeden z trzech dostępnych trybów rozgrywki:

I – TUNEL WŁADZY – współzawodnictwo dla 2-5 graczy

Przejmij jako pierwszy kontrolę nad opuszczonym bunkrem rządowym z czasów Zimnej Wojny i zapewnij bezpieczną przyszłość swojej rodzinie i przyjaciołom.

Aby dostać się do Tunelu Władzy będziesz potrzebował specjalnych kodów dostępu, umieszczonych na dyskietkach ukrytych przy ciałach nieżyjących przedstawicieli Władzy porozrzucanych w miejscach naznaczonych przez anomalie i nierzadko zamieszkałych przez straszne potwory. Bądź czujny, bo aktualny kod do systemu zabezpieczeń ciągle się zmienia – wygrywa ten, kto będzie dysponował właściwą kombinacją we właściwym czasie.

II – PODZIEMNA GORĄCZKA – kooperacja dla 2-4 graczy

Druga Apokalipsa nadeszła w postaci szerzącej się w tunelach śmiertelnej zarazy. Wspólnymi siłami musicie ocalić ludzkość od zagłady. Jako grupa legendarnych bohaterów próbujecie zatrzymać infekcję. Aby ocalić resztki rodzaju ludzkiego, bohaterowie muszą zagłębić się w brudne i bardzo niebezpieczne tunele, aby zdobyć próbki choroby. Gdzieś w Koloniach mieszkają lekarze, którzy mogliby pomóc leczyć chorych jeśli posiadaliby lekarstwa. Gdzieś w tunelach żyje również mikrobiolog zdolny stworzyć właściwą szczepionkę…tylko czy uda Wam się znaleźć lekarstwo, zanim zaraza wybije całą populację podziemnego świata?

III – ARENA – szybki karciany pojedynek dla 2 graczy

Ile jest warte życie bez zabawy? 

I jeśli każdy dzień jest walką o przetrwanie, czemu nie zaryzykować bardziej? Jako jedna z najstarszych podziemnych stacji w całym mieście, Stadion utrzymuje przy życiu ducha rywalizacji…lecz niestety nie zawodników.

BF w pudełku

Pudełko z grą zawiera:

– 12 kart bohaterów

– 48 kart sprzętu: broni i pancerzy

Karty lokacji:

– 12 kart Kolonii

– 12 kart Posterunków

– 12 kart Anomalii

– 7 kart Tuneli – specjalne karty do scenariusza Tunel Władzy

– 9 kart Tuneli – specjalne karty do scenariusza Podziemna Gorączka

– 16 kart Mapy;

– 106 żetonów, takich jak lekarstwa, jedzenie, misje i kody

– dwustronną planszę

– instrukcję;

 

Zapraszamy do wsparcia naszego projektu na wspieram.to/brightfuture

Start już 1 lipca! więcej na:

www.facebook.com/ogrygames

BF karty kolonie

BF zmutowani kolesie

BF dziewuchy

BF kolesie

BF zmutowane dziewuchy

BF karty anomalie