Gry planszowe w pigułce #85

– Nowe informacje na temat dodatku do drugiej edycji gry planszowej Descent: Journeys in the Dark zatytułowanym Liar of the Wyrm pojawiły się na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games. Jeśli jesteście głodni wieści o misjach pobocznych kliknijcie tutaj.

– Wydawnictwo Portal przesunęło termin konkursu na opis bohatera pojawiającego się na okładkach dodatków z serii Bohaterów. Teraz na przesłanie prac konkursowych macie czas do 28 listopada.

– Jak informuje Kuźnia Gier, w serwisie BGG pojawiła się francuska instrukcja do 1984: Animal Farm, napisana na podstawie wersji angielskiej przez Stéphane’a Athimon i Natache Athimon-Constant.

– W ten weekend czyli 17-18. listopada odbędzie Bebok – śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi. Konwent dla miłośników fantastyki odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

– Ostatni odcinek wspomnień z Essen 2012 czyli serii Wspomnień Czar możecie przeczytać na stronie GamesFanatic.pl. Tym razem o swoich wrażeniach opowiada Marek Przepiórka z wydawnictwa Hobbity.eu.