Media – nowa kategoria w Planszowym Gram Prix – lista wstępna

Już niedługo rozpocznie się tegoroczna edycja plebiscytu Planszowe Gram Prix. Wprowadziliśmy kilka zmian, które postulowaliście po zeszłoroczny  głosowaniu. Jedną z nich jest kategoria media, którą planujemy podzielić na 3 grupy (nazwy robocze): blogi i serwisy, vlogi (kanały video) i podcasty. Poniżej wstępna lista mediów, publikując ją, chciałem Was prosić o pomoc. Jeśli jakiegoś medium brakuje w zestawieniu, albo nie zgadza się jego typ, napiszcie o tym w komentarzu.

Jesli chodzi o nasz serwis, to świadomie nie bierzemy udziału, po to by nie być posądzanym o stronniczość czy manipulowanie wynikami.

 

Nazwa Typ www
Games Fanatic serwis http://www.gamesfanatic.pl/
Adam Badura Blog http://adambadura.znadplanszy.pl/
Adam Sowiński Blog http://adamsowinski.znadplanszy.pl/
Bazgranie Blog http://bazgranie.znadplanszy.pl/
Gambit vlog http://gambit.znadplanszy.pl/
Gradanie podcast http://gradanie.znadplanszy.pl/
Granie w chmurach vlog http://graniewchmurach.znadplanszy.pl/
Kaimada Blog http://kaimada.znadplanszy.pl/
Kawa na planszę Blog http://kawanaplansze.znadplanszy.pl/
Kwiatosz Blog http://kwiatosz.znadplanszy.pl/
Logicznie Blog http://logicznie.znadplanszy.pl/
Marcin Krupiński vlog http://marcinkrupinski.znadplanszy.pl/
Mat_eyo Blog http://mateyo.znadplanszy.pl/
MelanżowniaTV vlog http://melanzowniatv.znadplanszy.pl/
Mirosław Gucwa Blog http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl/
Pełną Parą Blog http://pelnapara.znadplanszy.pl/
Rozmowy podcast/vlog http://rozmowy.znadplanszy.pl/
Scheherazade Blog http://scheherazade.znadplanszy.pl/
For2players Blog http://www.for2players.pl/
Gram na planszy Blog http://gramnaplanszy.playingdaily.pl/
Świat Gier Planszowych serwis http://www.swiatgierplanszowych.pl
Board Game Girl vlog http://boardgamegirl.pl/
Plansznoobki Blog http://plansznoobki.pl/
Blog na wolny czas Blog http://blognawolnyczas.blogspot.com/
Kostki zostały rzucone Blog http://www.kostkizostalyrzucone.pl/
Command Point Blog http://www.commandpoint.pl/
Gra warta świeczki Blog/podcast https://grawartaswieczki.com/
Planszolandia Vlog http://www.planszolandia.pl/
Planszowe wojny Blog http://planszowewojny.blogspot.com/
Pomyślnik Blog http://pomyslnik.pl/
W pajęczej sieci Blog http://wpajeczejsieci.blogspot.com/
Sterta Gier Blog http://www.stertagier.pl/
Pingwin Blog http://gry.pingwin.waw.pl/
Myszogranie Blog http://www.myszogranie.pl/
Przystanek Planszówka Blog http://przystanekplanszowka.pl/
Wokół Planszy Blog http://wokolplanszy.blogspot.com/
Powermilk Blog http://powermilk.pl/
Niedzielni gracze Blog http://niedzielnigracze.pl/
Ciekawe gry Blog https://ciekawegry.wordpress.com/
DWLC Blog http://dwlc.pl/
Planszotaur Blog https://www.planszotaur.com/
Rodzinna rozgrywka Blog http://rodzinnarozrywka.blogspot.com/
Centrum Fantasy Blog http://centrumfantasy.blogspot.com/
Planszówki we dwoje Blog http://planszowki.blogspot.com
Turlnij Blog http://www.turlnij.pl/
Kostkarnia Blog http://kostkarnia.blogspot.com/
Board Games Addiction Vlog http://www.boardgamesaddiction.com/
Dzieci przy planszy Blog http://www.dzieciprzyplanszy.pl/
Gram bez prądu Blog http://www.grambezpradu.pl/
 Grasowanie.eu  Blog  
Big Bag Dice Blog http://bigbaddice.pl/
Gra rodzi(n)na Blog http://grarodzina.blog.pl/
Gra wstępna Blog http://gra.wstepna.pl/
Planszoholik Blog http://planszoholik.pl/
Gry planszowe u Wookiego Vlog https://www.youtube.com/channel/UCf_b6FbYA_opZ2bSb35U7VA
Game Troll TV Vlog http://www.youtube.com/user/GameTrollTV
Geek Factor vlog http://geek-factor.pl/
Metody marnowania czasu Blog http://metodymarnowaniaczasu.blogspot.com/
Angry Board Gamer Blog http://angryboardgamer.pl/
Szalone Liczby Blog https://szaloneliczby.pl/
Level Up Strefa Blog https://levelupstrefa.wordpress.com/
Borsuczy Warsztat Blog http://psbwar.blogspot.com/
Efekt na planszy Blog http://efektplanszy.blox.pl/html
Psg Blog http://psgp.pl/
Graczomaniak Blog http://www.graczomaniak.pl/
Teoria wielkiego pogrywu Blog http://teoriawielkiegopogrywu.pl/
Portal Strategie serwis http://portal.strategie.net.pl/
Game By Blog https://gameby.pl/
Kraina Gier Planszowych vlog https://www.youtube.com/channel/UCJNLYsLMKfh7IGrxcpvHyDQ
HexTv vlog https://www.youtube.com/channel/UCTvBm1JU3Sb3hEQ05oru9Ig
BoardGamesTV vlog https://www.youtube.com/user/BoardTimesTV

 

Krzysztof Pilch

Krzysztof Pilch

Lubi gry planszowe z klimatem, nie cierpi sucharów, choć nie znaczy to, że nie gra w euro. Fascynacja nowoczesnymi planszówkami zaczęła się u niego od „Dungeoneera” i gry przygodowe ciągle są mu bliskie.
Krzysztof Pilch